Duben 2017

"Hloupí lidé"

21. dubna 2017 v 14:46 | zackulinka
Ahoj,
dneska se zase po týdnu hlásím a přidám se k tématu týdne "hloupí lidé". Já v mém zaměření považuji za hloupé lidi ty, co celý den nic nejedí, aby byli hubenější. Takhle to prostě nejde! Vaše tělo nemá dostatek živin a nemůže fungovat na 100%!
Ano, preferuji zdravou stravu, ale vše se má dělat s mírou. Když má někdo na něco chuť, tak ať si to dopřeje. Život by jste si měli užít naplnoMrkající Já osobně taky si něco dám, ikdyž to není úplně zdravé. Nejsem zastánce lidí, kteří pořád a schválně drží diety až po to, co se nezačnou léčit například z takové anorexie. Není to potom sranda! Jak už jste určitě všude slyšeli, zdravé je jíst minimálně 5 denně. Tak tohle byl jenom čistě můj názor na hloupé lidi ohledně stravování. Ohledně celkově všech hloupých lidech na planetě, si myslím, že jich není tak úplně příliš. Mnohdy lidé považují hloupé za ty, kteří na něco zapomněli či něco se nenaučili. To však neznamená, že jsou hloupí úplně ve všem v životě.
Tak tohle byl asi úplně poslední článek, tak se mějte a ahoj!

Video-nejoblíbenější jídla

21. dubna 2017 v 14:16 | zackulinka
AhojSmějící se
Dneska jsem si pro vás připravila video a mých nejoblíbenějších jídlech, ze kterých nejradši vařím, peču nebo si je dopřeju pouze k večeři.S vyplazeným jazykem
Tak zatím!

Anketa

20. dubna 2017 v 14:24 | zackulinka
Ahoj, připravila jsem si pro vás zakladní anketu.Usmívající se