Březen 2017

Můj týden

24. března 2017 v 14:38 | zackulinka
AhojUsmívající se
Dneska budu popisovat tento týden, který proběhl od 20.3.-26.3.2017. Každé dopoledne od pondělí do pátku trávím ve škole, takže to popisovat nemusím. Pondělní odpoledne jsem strávila na tréninku. V úterky chodím protahovat nohy tím, že tancuji. Taneční mi trvá hodinu a půl. Úterní večer jsem strávila s rodinou u filmu a hrála na klavír, protože ve středu hned po škole mám hodinu klavíru. Nastala středa a já mám klavír. Po klavíru jsme se jeli s mamkou projet na kole, tímto středa končí. Ve čtvrtek jsem měla opět trénik a k večeru jsme se rozhodli péct koláč. A je pátek! Teď sedím ve škole a dopisuji tento článek a po dopsání mířím do tanečních. Víkend strávím v pohodlí domova a v přírodě.
Mějte se hezky a zatím!Smějící se

Důvod k založení blogu

17. března 2017 v 14:39 | zackulinka
AhojUsmívající se
Jmenuji se Vendula a je mi 13 let. Nazév mého blogu vznikl spojením mého jména a příjmeni. Nyní Vám povím něco málo o sobě. Jako každá druhá holka ráda vařím, proto se snažím zkoušet čím dál víc receptů. Nejradši peču koláče, buchty, zákusky s mojí babičkou, která je v pečení sladkého odborník. Ale když se jedná o obědy či večeře, připravuji je s mamkou. Nejradši mám zdravé a sladké pokrmy.
Založila jsem si nový blog kvůli práci ve škole, protože sama bych si ho nikdy nevytvořila. Hodinu informatiky máme každý pátek, takže můžete očekávat přísvěvky.
Články budu přidávat jenom jednou týdně! Přeji krásný zbytek dne...Mrkající